O Fotezja.pl

Portal fotograficzny Fotezja.pl to miejsce, gdzie dzielimy się wiedzą na temat fotografowania i edycji zdjęć, jaka przez lata zebrała się nam na blogu https://www.ewaipiotr.pl/. Zauważyliśmy, że sami mamy problem ze znalezieniem na własnym blogu poradników, które zamieszczaliśmy. Zdarzało się nam z zaskoczeniem trafiać na własne artykuły, o których zapomnieliśmy, że je napisaliśmy. Najpierw chcieliśmy tylko dodać dodatkowe menu (albo dwa, no maksimum trzy) do bloga i tam umieścić linki do wpisów o praktycznym, poradnikowym charakterze. Menu jednak nie bardzo było gdzie wcisnąć, zwłaszcza że liczba wszelkiego rodzaju poradników okazała się nadspodziewanie duża. Pomysł na menu przeewoluował w kierunku osobnego bloga, a z tego powstał portal fotograficzny. Fotezja z pewnością będzie się rozrastać, bo fotografia to pasjonująca i bogata dziedzina, a  pomysłów na artykuły mamy mnóstwo!

Może zresztą wszystko potoczy się inaczej, a my znowu damy się zaskoczyć, jak wówczas, gdy z pomysłu na dodatkowe menu pojawił się portal fotograficzny – większy i bogatszy w artykuły, niż planowaliśmy. Jeśli ktoś chce się przyłączyć i również dzielić się wiedzą i doświadczeniem z zakresu fotografii i edycji zdjęć – serdecznie zapraszamy! I będziemy z ciekawością patrzeć, co z tego wyniknie. 🙂

Ewa Prus i Piotr Dębek

PS. No i wynikło. 🙂 Od 2019 roku Fotezja jest biurem podróży z uprawnieniami do organizacji i prowadzenia imprez turystycznych zgodnie z wymogami polskiego prawa. Biuro Podróży Fotezja jest wpisane do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych pod numerem ewidencyjnym 23628, numer wpisu do Rejestru Marszałka Województwa Dolnośląskiego 818/23/2019 oraz posiada aktualną gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez Signal Iduna Polska TU S.A.

Jesteśmy też na Instagramie!

instagram logo fotezja
Fotezja na Instagramie

 

Autorem logotypu Fotezji jest Maciej Lasota.

 

O Fotezja

 

Napisz do nas! Będziemy wdzięczni za opinie, wrażenia i uwagi do materiałów prezentowanych na Fotezja.pl. Chętnie porozmawiamy też o współpracy.

    Fotezja należy do:

    Fotezja Ewa Prus i Piotr Dębek s.c.
    ul. Kolista 18/5
    54-152 Wrocław
    NIP: 8943043636