Powiadomienia od Fotezja.pl

Chcemy Cię informować o nowych artykułach, funkcjach portalu Fotezja.pl, a także wydarzeniach, warsztatach fotograficznych i fotowyprawach, które Fotezja organizuje. Jeśli chcesz otrzymywać od nas takie wiadomości, zapisz się proszę za pomocą poniższego formularza.

Zapisuję się na powiadomienia Fotezji!

Obiecujemy nie nadużywać Twojej cierpliwości, przysyłać wyłącznie informacje ciekawe i związane z fotografią. Jeśli jednak zdecydujesz później, że nie chcesz dostawać od nas wiadomości, w każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z otrzymywania od nas maili.

Adresów mailowych nie sprzedajemy i nie udostępniamy.

Bezpłatny ebook “Siedem fotografii I”

Siedem Fotografii Piotr Dębek

W ramach podziękowania za zaufanie chcielibyśmy Ci sprezentować poradnik “Siedem fotografii I”. Zawiera on siedem autorskich fotografii pejzażowych i opis ich powstania, zawierający zarówno wskazanie (na mapie!) miejsca oraz godziny wykonania zdjęcia, jak też opisujący decyzje i czynniki wpływające na finalny obraz. Omówione zostały parametry ekspozycji, dobór sprzętu, decyzje kompozycyjne, a także zastosowane techniki edycji komputerowej. Miłej lektury! 🙂

Problemy z zapisaniem się na nasze powiadomienia?

Po wypełnieniu powyższego formularza, otrzymasz maila z prośbą o potwierdzenie rejestracji poprzez kliknięcie zamieszczonego w mailu linka. Jest to podwójne potwierdzenie chęci otrzymywania powiadomień od portalu fotograficznego Fotezja.pl  – takie podwójne potwierdzenie to wymóg prawny, a jednocześnie zabezpieczenie przed sytuacjami, gdy ktoś próbuje zapisać inną osobę bez jej zgody. Jeśli nie otrzymałeś maila z prośbą o potwierdzenie rejestracji, sprawdź proszę, czy nie trafił do spamu.

Po potwierdzeniu otrzymasz następnego maila, w którym będzie link do pobrania ebooka “Siedem fotografii I”.

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas!