bezpieczeństwo sprzętu fotograficznego

Bezpieczeństwo sprzętu fotograficznego jest w Twoich rękach

Dokładamy starań, aby nasze fotowyprawy i warsztaty fotograficzne były bezpieczne. Reszta – w Twoich rękach! Tak, największe zagrożenie stanowią uczestnicy sami dla siebie. I dla swojego sprzętu. W oparciu o doświadczenia z przeszło setki fotowypraw i warsztatów fotograficznych przygotowaliśmy kilkanaście zaleceń, które zapewnią Ci bezpieczeństwo podczas fotografowania. Nie są one skomplikowane ani wymyślne, wręcz są bardzo proste i oczywiste. Nie ma tam żadnej tajemnicy. A właściwie… jest jedna. Cały sekret skuteczności tych zaleceń zasadza się na tym, aby stosować je zawsze i wszędzie. Tak, aby stały się drugą naturą, odruchem, automatyzmem.

Gdzie znaleźć te zalecenia? Przygotowaliśmy na Fotezji specjalny artykuł poradnikowy, wyjaśniający jak bezpiecznie fotografować w podróży, znajdziesz go tutaj:

https://www.fotezja.pl/12-zasad-bezpieczne-fotografowanie/

Przeczytaj te zasady i je stosuj – przydadzą się nie tylko podczas fotowypraw, ale zawsze, gdy bierzesz do ręki aparat fotograficzny. Pamiętaj – bezpieczeństwo sprzętu fotograficznego i Twoje własne jest w Twoich rękach!

Przygotowaliśmy też trzy poradniki na temat bezpiecznego fotografowania w zimie. Pierwszy dotyczy ubrania się na mroźny plener:

https://www.fotezja.pl/jak-ubrac-sie-na-zimowy-plener/

Następny artykuł obejmuje zagadnienia związane z bezpieczeństwem sprzętu fotograficznego podczas zimowych sesji:

https://www.fotezja.pl/jak-bezpiecznie-fotografowac-w-zimie/

Trzeci natomiast omawia specyficzne zagrożenia, z jakimi powinien się liczyć fotograf zimą na Islandii:

https://www.fotezja.pl/islandia-zima-i-jej-zagrozenia/

Przeczytajcie, stosujcie i oby spotykały Was wyłącznie dobre przygody!