Zapisz się na powiadomienia Fotezji!

Nie przegap żadnej egzotycznej fotowyprawy ani nie dopuść, żeby ciekawe warsztaty fotograficzne przeszły Ci koło nosa! Zapisz się na nasze powiadomienia, a będziemy Ci wysyłać informacje o każdym nowym wyjeździe fotograficznym!

Dlaczego warto zapisać się na nasz newsletter? Osoby zapisane otrzymują priorytetowo informacje o nowych warsztatach fotograficznych i fotowyprawach – a niekiedy rozchodzą się one jak ciepłe bułeczki i informacje o tych imprezach pojawiają się już z pieczątką “brak miejsc”! W ten sposób też informujemy o naszych nowych poradnikach fotograficznych na Fotezji oraz nowych książkach fotograficznych, dodatkowo oferując premierowy kod zniżkowy. 


Adresów mailowych nie sprzedajemy, nie udostępniamy i nie wykorzystujemy do rozsyłania informacji od podmiotów trzecich. W każdej chwili możesz zmienić zdanie i zrezygnować z otrzymywania od nas informacji poprzez kliknięcie przycisku na dole każdego z wysłanych maili.

Fotowyprawa do Toskanii, Fotezja, wyjazdy fotograficzne, warsztaty fotograficzne

Problemy z zapisaniem się na nasze powiadomienia?

Po wypełnieniu powyższego formularza, otrzymasz maila z prośbą o potwierdzenie rejestracji poprzez kliknięcie zamieszczonego w mailu linka. Jest to podwójne potwierdzenie chęci otrzymywania powiadomień od portalu fotograficznego Fotezja.pl – takie podwójne potwierdzenie to wymóg prawny, a jednocześnie zabezpieczenie przed sytuacjami, gdy ktoś próbuje zapisać inną osobę bez jej zgody. Jeśli nie otrzymałeś maila z prośbą o potwierdzenie rejestracji, sprawdź proszę, czy nie trafił do spamu.


Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas!