Karnawał w Wenecji, bon podarunkowy, biuro podróży Fotezja, voucher, bon prezentowy

Bon prezentowy

Bon prezentowy Fotezji – idealny prezent dla miłośnika fotografii i podróży!

Zrób prezent swoim bliskim (lub sobie samemu)! Bon prezentowy Fotezji pozwoli ufundować udział w fotowyprawie lub warsztatach fotograficznych. Sam ustalasz wartość prezentu: od 100 do 10 000 zł.

Bon prezentowy Fotezji to okazja, aby podarować spełnienie marzeń. Obdarowany sam zdecyduje, czy chce wykorzystać bon na np. fotowyprawę na Islandię czy też weekendowe warsztaty fotograficzne w Polsce. Bon może być wystawiony na dowolną kwotę i zachowuje ważność przez 2 lata.

Możesz spersonalizować swój prezent – podaj imię lub imię i nazwisko osoby obdarowanej. Możesz również podać krótką dedykację – naniesiemy ją na formularz bonu.

Bon Prezentowy Fotezja, voucher, fotowyprawa

 

Jak zamówić bon prezentowy w 3 krokach

 1. Wypełniasz poniższy formularz, podając wartość bonu oraz swój adres e-mail, na który wyślemy zamówiony voucher.
 2. Dokonujesz wpłaty w zadeklarowanej wysokości na konto:
  Fotezja Ewa Prus i Piotr Dębek s.c.
  86 2530 0008 2053 1055 8271 0001
  tytułem: bon prezentowy na fotowyprawę
 3. Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz e-mailem zamówiony bon w postaci pliku PDF, który możesz wydrukować lub przesłać w formie elektronicznej osobie bliskiej. Jeśli czas ma znaczenie – odpowiedz na e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia, dołączając bankowe potwierdzenie płatności.

Jak zrealizować bon prezentowy

 1. Uciesz się z takiego przyjemnego i pożytecznego prezentu!
 2. Wejdź na stronę https://www.fotezja.pl/fotowyprawy/fotowyprawy-i-warsztaty/ i wybierz wyjazd swoich marzeń.
 3. Zrób zgłoszenie, w rubryce Uwagi wpisując “Bon prezentowy numer ….” I już!

Bon prezentowy biura podróży Fotezja – zamówienie

   

  Informacje ogólne i regulamin bonów prezentowych Biura Podróży Fotezja

  1. Bon prezentowy jest wystawiony przez Fotezja Ewa Prus i Piotr Dębek s.c. z siedzibą we Wrocławiu i ma formę elektroniczną – dokumentu PDF.
  2. Bon prezentowy może być użyty jako płatność za imprezy turystyczne (fotowyprawy i warsztaty fotograficzne) realizowane przez Biuro Podróży Fotezja.
  3. W przypadku zakupu imprezy turystycznej o wartości niższej od wartości, na jaką opiewa posiadany bon prezentowy, posiadaczowi bonu prezentowego nie przysługuje zwrot różnicy ceny.
  4. W przypadku zakupu imprezy turystycznej o wartości wyższej od wartości, na jaką opiewa posiadany bon wakacyjny, dopłatę różnicy należy dokonać na konto Biura Podróży Fotezja.
  5. Bon prezentowy może być wykorzystany do zapłaty za udział w imprezie turystycznej więcej niż jednej osoby. Wartość bonu jest równo dzielona między liczbę osób, za których udział dokonywana jest płatność bonem.
  6. Bony mogą być łączone – za udział jednej osoby w jednej imprezie turystycznej można zapłacić dwoma lub więcej bonami, których wartość zostanie zsumowana.
  7. Całkowita lub częściowa zamiana bonu prezentowego na gotówkę nie jest możliwa.
  8. Bon prezentowy Biura Podróży Fotezja nie stanowi papieru wartościowego.
  9. Bon prezentowy jest ważny przez 24 miesiące od daty zakupu. Data ważności bonu prezentowego wskazuje ostatni dzień, w którym bon może być wykorzystany do zakupu udziału w fotowyprawie lub warsztatach fotograficznych. Termin realizacji imprezy może być późniejszy niż termin ważności bonu.