Patronat Fotezji

Konkurs fotograficzny – Miasto – czy idziemy w dobrą stronę?

Miasto – czy idziemy w dobrą stronę, konkurs fotograficzny

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym na najlepsze zdjęcie architektury lub przestrzeni miejskiej “Miasto – czy idziemy w dobrą stronę?“. Konkurs organizowany jest w ramach wydarzenia 4 Design Days 2023. Praca konkursowa powinna być autorską interpretacją architektury miejskiej i równocześnie próbą udzielenia odpowiedzi na pytania: Jak powinniśmy odpowiadać na zmiany klimatyczne, kryzys surowcowy, niepohamowany konsumpcjonizm, nierówności społeczno-ekonomiczne, starzejące się̨ społeczeństwo, bezdomność, epidemie? Co do powiedzenia mają architekci, designerzy, twórcy przestrzeni miejskiej? Czas na refleksję – czy idziemy w dobrym kierunku? Co jest najważniejsze?

Uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie 5 fotografii w rozdzielczości co najmniej 4000 x 2800 pikseli (większa rozdzielczość mile widziana), w formacie JPG lub TIFF. Zdjęcia na konkurs można zgłaszać do 15 grudnia 2022! Zgłaszać należy przez formatkę organizatora dostępną tutaj:

Zgłoszenie zdjęć na konkurs

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 26 stycznia 2023 roku podczas Gali Property Design Awards 2023 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

4 Design Days to coroczne święto architektury i designu odbywające się w tym roku w terminie 26-29 stycznia 2023 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. W roli prelegentów udział biorą architekci, projektanci, urbaniści, deweloperzy, inwestorzy oraz przedstawiciele władz samorządowych.

Fotezja jest patronem medialnym konkursu fotograficznego “Miasto – czy idziemy w dobrą stronę?”.

Piotr Dębek

Od lat fotografuję, piszę książki o fotografii i uczę fotografii podczas warsztatów i fotowypraw. Fotografia to przygoda na całe życie i dla osób w każdym wieku. Wystarczy tylko trochę chęci i wyobraźni, aby tworzyć swój świat w prostokątnych kadrach.
Więcej moich opinii można przeczytać na blogu EwaiPiotr.pl.

napisz komentarz

kliknij aby napisać komentarz