Artykuł sponsorowany Ucz się z nami fotografować

Konkurs fotograficzny CEWE Photo Award 2021

cewe photo award 2021 - fotezja

Fotografia jest niezwykle fascynującą sztuką, która to przyciąga coraz to szersze grono swoich miłośników. Każdy pasjonat fotografowania, nawet amator, podchodzi do robienia zdjęć z pełnym zaangażowaniem i ogromną pasją. Niekiedy przemierzając tysiące kilometrów, jadąc w odległe miejsca, lub budząc się o bardzo wczesnej porze, aby mieć jak najlepsze warunki, możliwości i sposoby, na uchwycenie wyjątkowych momentów, miejsc, chwil lub ludzi. Ciekawe zdjęcia, od których nieraz tak ciężko jest oderwać wzrok, zostają w naszej pamięci na zawsze i są podziwiane przez wszystkich. To na pewno jest wspaniała nagroda i satysfakcja, dla wszystkich fotografów, za trud i serce, jakie  wkładają w uwiecznienie niesamowitych zjawisk. Również konkursy fotograficzne, w których to autorzy ciekawych zdjęć, mają możliwość pokazania swoich dzieł sztuki szerokiemu gronu publicznemu , są równie ważne.

CEWE Photo Award 2021–  to największy na świecie konkurs fotograficzny, w którym udział biorą wszyscy miłośnicy i pasjonaci fotografii z całego świata. Ten prestiżowy konkurs odbywa się już po raz czwarty, w dniach od  18.05-2020 do 31.05.2021, a jego mottem jest – Our world is beautiful – Nasz świat jest piękny. Konkurs ten to również wspaniała akcja charytatywna, gdyż za każde zgłoszone zdjęcie, Cewe przeznacza 10 euro centów na SOS Wioski Dziecięce na całym świecie, co jest wspaniałą inicjatywą.

Konkurs ten jest przeznaczony dla wszystkich miłośników fotografii, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Celem tego wspaniałego konkursu jest, pokazanie piękna otaczającego nas świata, które kryje się dosłownie wszędzie, trzeba tylko umiejętnie je uchwycić, co doskonale potrafią osoby robiące zdjęcia. Konkurs trwa przez całe dwanaście miesięcy, więc daje to możliwość do wykonania interesujących fotografii o każdej porze roku. Fotografie można zgłaszać aż w 10 kategoriach: Ludzie, Krajobrazy, Aerofotografia, Gotowanie i jedzenie, Zwierzęta, Podróż i kultura, Natura, Architektura i technologia, Sport, Hobby i Wypoczynek. 

O werdykcie, czyli w tym przypadku, wyborze, tych jedynych w swoim rodzaju fotografii, decyduje międzynarodowe jury, składające się z profesjonalnych fotografów. Łączna wartość wszystkich nagród to imponujące 250 000 euro, które otrzyma 1000 zwycięzców. Pośród każdej z kategorii zostanie wybrany zwycięzca, następnie, spośród nich zostanie wyłowiony główny laureat, dla którego czeka prestiżowe trofeum CEWE Photo Award. Pozostali uczestnicy, również mogą liczyć na bardzo atrakcyjne nagrody:

1 miejsce, szczęśliwy zwycięzca otrzyma sprzęt fotograficzny o wartości 7500 euro, podróż o wartości 15000 euro oraz fotoprodukty CEWE o wartości 2500 euro.

2-10 miejsce, zwycięzcy, którzy zajmą te poszczególne miejsca otrzymają również bardzo atrakcyjne nagrody, takie jak sprzęt fotograficzny o wartości 5000 euro oraz fotoprodukty CEWE o wartości 2500 euro

11-30 miejsce, zwycięzcy, którzy uplasują się na tych miejscach otrzymają: sprzęt fotograficzny o wartości 2500 euro oraz fotoprodukty CEWE o łącznej wartości 1000 euro

31-100 miejsce, zwycięzcy otrzymają fotoprodukty CEWE o wartości 100 euro.

promocja

Jeśli jesteś zainteresowany publikacją materiałów promocyjnych, skontaktuj się z nami.

napisz komentarz

kliknij aby napisać komentarz