Artykuł sponsorowany

Jak wywołać zdjęcia bez wychodzenia z domu? Sprawdź!

Wywoływanie zdjęć jeszcze nigdy nie było tak proste! Teraz możesz to zrobić samodzielnie, bez wychodzenia z domu. To bardzo atrakcyjna opcja, która pozwala Ci zaoszczędzić sporo czasu. Taką możliwość daje np. foto.fujifilm.pl. Wywoływanie zdjęć w tej firmie zapewni Ci dostęp do wysokiej jakości odbitek, które możesz umieścić w albumie lub oprawić. Są doskonałe także na prezent, dlatego warto wcześniej założyć konto, aby potem w każdej chwili móc zlecić realizację usługi.

Zamówienie odbitek online

Zastanawiasz się, gdzie zamówić odbitki online, i która firma daje taką możliwość? Jedną z nich jest FujiFilm. Wywoływanie zdjęć za pośrednictwem platformy internetowej foto.fujifilm.pl jest bardzo szybkie, wygodne oraz intuicyjne. Poniżej znajdziesz informacje, jak to zrobić:

 1. Zarejestruj się na stronie laboratorium, które zajmuje się wywoływaniem zdjęć.
 2. Po założeniu konta (potwierdzenie odbywa się poprzez kliknięcie linku aktywacyjnego wysłanego w wiadomości email) możesz się zalogować do swojego konta.
 3. Dostęp do konta daje Ci swobodę w zakresie tworzenia albumów.
 4. Wgrywanie zdjęć do albumów odbywa się szybko i wygodnie – po prostu przesyłasz je z dysku na swoim komputerze i gotowe.
 5. Album możesz nazwać w dowolny sposób np. „Pierwszy rok Zuzi”, „Wakacje 2021”, co potem ułatwi Ci poruszanie się po swoim koncie.
 6. Zaznaczasz zdjęcia, które chcesz wywołać i klikasz „Zamów odbitki”.
 7. Możesz wskazać, czy zdjęcia mają mieć białą ramkę czy klasyczny wygląd.
 8. Wybierasz rodzaj papieru, na jakich zdjęcia zostaną wydrukowane: standardowy błyszczący lub półmatowy, premium błyszczący lub półmatowy.
 9. Wybierasz laboratorium, w którym zrealizowane zostanie Twoje zamówienie.
 10. Potwierdzasz zamówienie i opłacasz je.
 11. Wybierasz przy tym sposób odebrania odbitek – osobiście w punkcie lub za pośrednictwem kuriera czy paczkomatu.

W Fujifilm wywoływanie zdjęć jest bardzo intuicyjnym procesem, który postępuje płynnie, gdy podążasz za instrukcjami. Na każdym etapie składania zamówienia możesz też skonsultować się z doradcą. Odpowie on na Twoje pytania oraz udzieli zdalnej pomocy.

Zalety wywoływania zdjęć online

Zdjęcia warto wywoływać ze względu na to, że w formie papierowej prezentują się wyjątkowo elegancko, są trwałe i mogą stanowić piękną pamiątkę lub prezent. Z ich pomocą można przygotować efektowny album, który będzie opowieścią o pierwszych latach życia dziecka, wakacjach, rodzinnych uroczystościach.

Można też zamówić zdjęcia w większych formatach, a potem oprawić je w ramki i powiesić na ścianach. Imponująco prezentują się fotowydruki, które mogą być naniesione nie tylko na grubszy papier, ale też na płótno.

Chcesz mieć zdjęcia bliskich przez cały rok przed oczami? Postaw na fotokalendarz, który jest bardzo popularnym upominkiem na Dzień Babci i Dziadka oraz na święta Bożego Narodzenia. Nowością w usłudze firm fotograficznych są instapacki, czyli pakiety zdjęć w kwadratowym formacie, w zestawie z klamerkami i sznurkiem – niezwykła dekoracja np. na imprezę.

promocja

Jeśli jesteś zainteresowany publikacją materiałów promocyjnych, skontaktuj się z nami.

napisz komentarz

kliknij aby napisać komentarz