Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Natalia 1 miesiąc, 1 tydzień temu.

 • Twórca
  Temat
 • #275

  MacLas
  Uczestnik

  Dziś zniknęły dwa moje wpisy pod zdjęciami Anny i Eli. Jeśli to błąd to trzeba coś z tym zrobić, bo już wcześniej się to zdarzało, jeśli to moderacja, to należy o tym poinformować autora usuniętego wpisu i w dobrym tonie byłoby poinformowanie o przyczynach usunięcia.

 • Autor
  Opinii
 • #283

  Piotr Dębek
  Keymaster

  Moduł komentowania został zaktualizowany do nowej wersji, mam nadzieję, że  to rozwiąże problem okazjonalnie znikających komentarzy. Gdyby pojawiły się jakieś nieprawidłowości, proszę o sygnał. (to zresztą apel zawsze aktualny).

   

  • #292

   Natalia
   Uczestnik

   Miałam podobną sytuację: https://www.fotezja.pl/galeria/3592-2/

   Zniknęły wpisy dla Adama i Anny. Zorientowałam się zaraz po kliknięciu. Odczekałam ale nic się nie pojawiło to po czasie napisałam na nowo.

   • #293

    Ewa Prus
    Uczestnik

    Czyli: były i zniknęły, czy w ogóle się nie zapisały?

    • #294

     Natalia
     Uczestnik

     Pewnie się nie zapisały. Ponieważ parę razy wpisałam odpowiedź nie tam gdzie chciałam to szczególnie uważałam, na co i gdzie klikam. Dość długo się procesował wpis – na to zwróciłam uwagę.

     • #295

      Piotr Dębek
      Keymaster

      Przekazaliśmy fachowcom problem, ale zdiagnozowanie problemów, które występują tylko czasami, jest z tych trudniejszych problemów. Dzięki za sygnał, gdyby się sytuacja powtórzyła, spróbuj proszę zwrócić uwagę, czy były jakieś specyficzne okoliczności towarzyszące znikaniu komentarzy – inna przeglądarka niż zwykle, coś specyficznego równolegle włączone na komputerze itp.

     • #328

      Natalia
      Uczestnik

      Już wiem, kiedy się nie zapisuje. Wczoraj miałam taką sytuację i przed chwilą. Ukazuje się komunikat: dziękujemy za komentarz i nic. Klikam jeszcze raz i wpatruję się. Więc komunikat: zapisuję w mgnieniu oka przykryty jest następnym. Jeśli w tej fazie idę dalej to się nie zapisze. Wczoraj i dziś odświeżałam i to pomogło. Są to sytuacje sporadyczne ale są.

      • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 miesiąc, 3 tygodni temu przez  Natalia.
     • #330

      Piotr Dębek
      Keymaster

      Dzięki! Przekazujemy fachowcom do Katmandu. 🙂 (serio, serio). Tak, moduł komentarzy potrzebuje chwili, żeby zapisać komentarz, więc jak się wtedy zamknie stronę albo przejdzie na inną, to możliwe, że wypowiedź ginie.

      PS. Wczoraj (28.05) nasz hosting walczył z jakimś wielkim atakiem, więc Fotezja i blog były niedostępne. Dzisiaj już wszystko powinno być ok.

     • #331

      Natalia
      Uczestnik

      3 i dziś 4, sytuacja się powtarza. Albo dłuuuugo czekam by się zapisało albo szybko mi dziękujecie i brak zapisu. Odświeżanie pomaga.

 • #278

  MacLas
  Uczestnik

  Ewo, wpisy były pod zdjęciem Anny „Woda 2” – porównałem je do grafiki „Fala” Hokusai i poddałem pomysł panoramowania. I tu wymieniłem Was (Ewę&Piotra) jako dobrych nauczycieli tej techniki. Drugi wpis był pod zdjęciem Eli „Ale widok” – tu zaś pisałem o kasku, mam taki sam, ale też napisałem o butach, że ja jednak zakładam zakryte. Tego dnia napisałem więcej komentarzy, które zniknęły, ale już ich nie pamiętam tak dobrze jak powyższe. Znikały też wpisy z początków galerii, kiedy na zachętę publikowaliście własne zdjęcia, a ja pod niektórymi coś pisałem, dziś już nie pamiętam co i gdzie. A zdjęcia usunąłem celowo i zapewne jeszcze będę zamieszczał i usuwał. Proszę nie przywracaj ich.

  • #281

   Ewa Prus
   Uczestnik

   Tak trochę bezradna się czuję – próbowałam wyśledzić te zniknięte komentarze, ale… nie ma po nich żadnego śladu w systemie. Nie ma w skasowanych, nie ma w odrzuconych, moderowanych, nic, zero, jakby nigdy nie istniały. Na początku istnienia galerii sporo grzebaliśmy – wtyczki były włączane i wyłączane, a czasem wymieniane na inne. Wtedy różne cuda mogły się dziać. Teraz w zasadzie nie powinny – nic już zasadniczego nie zmieniamy.

   Czy te komentarze wyświetliły się w ogóle od razu po napisaniu, a potem znikły, czy w ogóle się nie zarejestrowały?

   • #282

    MacLas
    Uczestnik

    Zawsze czytam co napisałem przed opublikowaniem, następnie naciskałem „opublikuj”, a potem już nie patrzyłem co się dzieje tylko przechodziłem do następnego zdjęcia. Być może za szybko.

 • #277

  Ewa Prus
  Uczestnik

  Na pewno nie moderacja. Pod którymi zdjęciami miały być wpisy? I tak nawiasem: czy kasowałeś swoje zdjęcia? 10 Twoich zdjęć jest w koszu – czy miały tam się znaleźć i mam je usunąć na stałe, czy to jakiś błąd i mam je przywrócić?

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.