Jesteś tutaj: Góra Forum dyskusyjne portalu Fotezja.pl Informacje na temat portalu Fotezja.pl 005 – usuwanie i modyfikacja swoich fotografii

Ten temat zawiera 0 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Piotr Dębek 10 miesiące, 3 tygodni temu.

 • Twórca
  Temat
 • #220

  Piotr Dębek
  Keymaster

  Po dodaniu zdjęcia do galerii możemy je w dowolnym momencie usunąć lub zmodyfikować. Dostęp do odpowiednich opcji mamy wybierając z górnego menu kolejno: Moje konto -> Usuń lub modyfikuj fotografie.

  Przechodzimy wówczas do strony, na której jest wyświetlona lista zamieszczonych przez nas zdjęć.

  Edycja i modyfikacja zdjęć w galerii Fotezji

  Pod każdą z fotografii, w lewym dolnym rogu mamy trzy ikonki:

  1. modyfikacja zdjęcia

  2. usunięcie zdjęcia

  3. podgląd zdjęcia

  Ostatnia opcja przeniesie nas na stronę ze zdjęciem – nie zostaną wprowadzone żadne zmiany. Jeśli zdecydujemy się na usunięcie zdjęcia, zostaniemy poproszeni o potwierdzenie tej decyzji. Wybranie opcji 1. czyli modyfikacji zdjęcia, przeniesie nas na nową stronę. Można na niej zmienić tytuł zdjęcia, dodać lub zmodyfikować jego opis, zmienić przypisanie o kategorii oraz dodać lub zmienić słowa kluczowe (tagi) opisujące fotografię. Jest tam też możliwość usunięcia zamieszczonego zdjęcia z Galerii.
  Jeśli zdecydujemy się na wprowadzenie zmian, na końcu należy je zatwierdzić przyciskiem Zapisz zmiany.

  Nie ma możliwości wymiany samego zdjęcia na inne – modyfikacje dotyczą tylko jego opisu lub przyporządkowania. Jeśli chcemy wstawić inną wersję tego zdjęcia lub po prostu pomyliliśmy pliki przy ładowaniu do galerii, trzeba zdjęcie usunąć i dodać właściwe.

   

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.